ZBAVTE SA TUKU BEZ NÁMAHY, BEZ CVIČENIA, BEZ DIÉT A BEZBOLESTNE.
DOPRAJTE SI NAJMODERNEJŠIE PROCEDÚRY NA FORMOVANIE POSTAVY.

Kavitácia je najefektívnejšia metóda redukcie hmotnosti a tvarovania postavy.

                                 

  • Ste nespokojný s Vašou postavou?
  • Chcete zmeniť krivky Vášho tela?
  • Bojíte sa chirurgických zákrokov?
  • Už vás nebaví navštevovať telocvične a v problematických partiách neviete dosiahnuť želateľné výsledky  
  • Riešením je kavitačné ošetrenie  v našom salóne.  Počas jedného ošetrenia prebehne súčasne odstraňovanie tukov, zmiernenie celulitídy a spevnenie pokožky.


Čo je kavitácia?

Prevratná svetová novinka formovania postavy s trvalým efektom, ktorý je viditeľný už po prvom sedení zmenšením obvodu ošetrovanej časti. Už po prvom ošetrení môžete schudnúť o niekoľko centimetrov. Kavitácia je známa ako neinvazívna (nechirurgická) liposukcia bez zásahu skalpelom. Po ošetrení možno okamžite pokračovať v telesnej aktivite. Využitie kavitačného prístroja je predovšetkým na odstránenie lokálneho tuku, celulitídy, na tvarovanie postavy a celkovú rodeláciu postavy. Procedúra je veľmi efektívna a neinvazívna, ktorá si nevyžaduje žiadne operačné zákroky, bolestivé injekcie, nezanecháva jazvy ako liposukcia a „nevyradí“ vás ani z práce

Ako bezbolestná liposukcia funguje?

Neinvazívna liposukcia je založená na pôsobení nízkofrekvenčného ultrazvuku. Kavitácia rozbíja membrány tukových buniek ultrazvukom. Obsah buniek sa uvoľní, dostane sa do medzibunkového priestoru a následne je prirodzene vylúčený lymfatickými a močovými cestami von z tela. Ultrazvukové vlny rozložia tukové tkanivo presne v mieste ošetrenia. Po ich eliminácii je tuk vo forme triglyceridu odplavený do medzibunkovej tekutiny, kde je spracovaný do glycerolu a tukových kyselín. Vodou rozpustný glycerol je použitý ako zdroj energie, zatiaľ čo nerozpustné voľné tukové kyseliny sú prenesené do pečene, kde sú spracované. Tuky sú potom odvedené lymfatickým systémom z tela von.
Napomáha k zlepšeniu kondície pokožky a jej omladeniu. Zároveň odstraňuje celulitídu a eliminuje strie.

Výhody neinvazívnej liposukcie:

zákrok je bezpečný, bezbolestný (nie je potrebné miestna ani celková anestézia) a časovo nenáročný
- po zákroku nie je potrebné nosiť špeciálne sťahovacie oblečenie (po chirurgickej liposukcii sa nosí sťahovacie oblečenie až 1 mesiac)
- zákrok je všeobecne veľmi dobre znášaný
- viditeľné a merateľné výsledky už po prvom ošetrení, priemerný
- úbytok pri jednej návšteve je 2 – 6 cm tuku
- vysoká efektívnosť
- po zákroku nedochádza ku krvácaniu, nevznikajú modriny, nerovnosti a jazvy
- trvalý efekt
- rozmanité použitie: brucho, stehná (vnútorná, vonkajšia, predná i zadná strana), sedacie svaly, boky, nohy (kolená, členky, lýtka) a predlaktie
- finančná úspora oproti chirurgickej liposukcii (neplatíte operačnú miestnosť, anesteziológa ani kompresívne oblečenie.

Pred kavitáciou:

- aspoň 3 dni udržiavať zvýšený pitný režim (min. 2–3litre tekutín denne, najlepšie vody)
- v deň kavitácie je žiadúce minimálne 2 hodiny pred procedúrou nepiť a nejesť
- konzumovať viac vitamínu C, cca. 500mg denne

- v deň kavitácie nepiť kávu a zelený čaj

 

Zvýšený príjem tekutín zabezpečí odplavovanie rozbitých tukových buniek z tela močom, tak sa dosiahne maximálny efekt pre celú procedúru. Taktiež sa odporúča vylúčiť konzumáciu alkoholu a kofeínu 24 hodín pred a aspoň 24 hodín po zákroku.

Po procedúre je potrebné udržiavať zvýšený pitný režim a vyvarovať sa konzumácii mastných a slaných jedál aspoň po dobu troch dní.